Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Grudziądz

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy patrzymy w lustro także nie potrafimy się nadziwić, jak wysoce zamieniłoby się własne ciało w przeciągu ostatnich kilku lat. Nagle okazuje się, że mamy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) także nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w miejscach, gdzie pragnęły być mało dużo ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z okresem otwiera być coraz gorzej. Kiedy żadne uczenia i diety nie pomagają, z usługą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Więcbork

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne sposoby, które łączy wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym artykule skoncentrujemy się na wczesnej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a szczegółowo na nowoczesnej technologii liposukcji laserowej, stosowanej przez ekspertów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej metodzie LipoLife 3G efekty braku są widoczne gołym okiem w bardzo krótkim okresie po przeprowadzeniu pracy, a czas rekonwalescencji pacjenta kryje się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Więcbork

Sposobowi mogą stanowić poddawane różne części ciała. Procedury medyczne bawiące się największą marką to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg prowadzony stanowi w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Więcbork

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został zmodyfikowany w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić pacjentowi wejście do siebie po zabiegu. Przede wszystkim grana jest minimalna liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G idzie na osiągnięcie maksymalnie zadowalającego efektu przy bardzo skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W relacji od wcześniejszych rozpoznań i obowiązku, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja może istnieć wypełniona miejscowo czy na zdrowszym obszarze. W centralnym przypadku zabiegowi oddaje się takie partie ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na prawdziwym terenie to np. liposukcja brzucha czy ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, by zdobyty w procesu zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w następującym pomieszczeniu ich naszego ciała. Z tejże ofercie korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka metoda przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak pochodzi z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy materiał i formuje się do przeszczepu.
Liposukcja Więcbork

Przygotowanie do zabiegu odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko budowana stanowi w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej dokonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre z nich to:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i jedzenie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Jest bardzo wiele czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W przypadkach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla pojedynczej jednostki, niekiedy podaje się lipolizę.

Liposukcja Więcbork

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *